Oferta

Spotkania biznesowe, ważne rodzinne uroczystości lub spotkanie z przyjaciółmi?
W Manufakturze Pieroga każde wydarzenie nabiera wyjątkowego charakteru!

Specjalne okazje

Jubileusze, ważne wydarzenia w życiu rodziny, przyjaciół i znajomych. Chrzciny, pierwsza komunia święta, rocznice ślubu – podkreśleniem ich rangi będzie z pewnością uroczysty obiad lub kolacja. W naszej restauracji zadbamy o każdy szczegół, przygotujemy specjalne menu i zapewnimy doskonałą oprawę.

 

Catering

Nasza restauracja pomaga w zorganizowaniu wszelkiego rodzaju przyjęć w każdym wskazanym przez Państwa miejscu. Przygotowujemy potrawy na spotkania rodzinne i firmowe. Pomagamy w doborze odpowiedniego menu adekwatnego do okazji, miejsca i zaproszonych Gości. Dla naszych klientów biznesowych mamy bogatą ofertę lunchową. Świeże produkty, sprawdzone receptury - posiłki zdrowe i smaczne.

 

Spotkania biznesowe

Do poufnych negocjacji serwujemy dodatkowo kameralność i dyskrecję. Sukcesy w biznesie wspieramy kulinarnymi. Zapewnimy doskonałe trunki i atmosferę adekwatną do rangi spotkania. W naszej restauracji rozmowy z kontrahentami wykwintne obiady i bale firmowe są dopełnieniem biznesowych relacji pracy lub świętowania.

 

Spotkania w plenerze

Rodzinne pikniki i firmowe spotkania integracyjne pod gołym niebem. Wielkie grillowanie i suto zastawione stoły wśród drzew. Doskonałe aromaty i smaki potraw w plenerowej scenerii. Zorganizujemy każde przyjęcie w Parku Zdrojowym Mateczny.